دانلود آهنگ گل رز امید نصری MP3 اصلی + متن کامل

امید نصری – گل رز

دانلود اهنگ جدید امید نصری به نام گل رز با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ گل رز امید نصری از رسانه موزیکیشو

امید نصری – گل رز

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد امتیازها: 136

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ امید نصری – گل رز

تنها شب کنار باران بی تو غصه ها کشیدم در نبود تو عزیزم حتی از خودم بریدم این که رسم عاشقی نیست قلب من که شیشه ای نیست عاشقت شدم، عاشقت شدم گناه دلم دگر چیست؟؟ اگر خانه را پر از گل رز کنم، کوچه را چراغانی ماندن تو را آرزو کنم زیر لب و پنهانی تو بگو که میمانی خانه را پر از گل رز کنم، کوچه را چراغانی ماندن تو را آرزو کنم زیر لب و پنهانی تو بگو که میمانی به قلبم اگر دست رد زنی دگر مثل قبل عاشق نخواهم شد، دیوانه خواهم شد به خوابم شبی تو را دیدمو زیبای من چشم تو ماهم شد، صبرو قرارم شد اگر خانه را پر از گل رز کنم، کوچه را چراغانی ماندن تو را آرزو کنم زیر لب و پنهانی تو بگو که میمانی خانه را پر از گل رز کنم، کوچه را چراغانی ماندن تو را آرزو کنم زیر لب و پنهانی تو بگو که میمانی
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
بعد از کارهای موفق سابق و انتشار ترانه های خوب قبلی، اینبار نیز امید نصری با یک آهنگ موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. امید نصری در جدیدترین اثر خود اهنگ فوق العاده گل رز را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که گل رز امید نصری یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای امید نصری و گل رز او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. امید نصری سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر گل رز به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. امید نصری امیدوار است با عاشقانه گل رز بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت گل رز امید نصری باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از گل رز امید نصری لذت ببرید و خاطرات خوبی با این ترانه بسازید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. امید نصری نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک گل رز جدیدترین اثر امید نصری است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. امید نصری با آهنگ گل رز سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. گل رز امید نصری یک ترانه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون آهنگ میبرد چیزی که امید نصری برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط امید نصری، گل رز را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای امید نصری به ارمغان آورد. امیدواریم امید نصری بعد از گل رز باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از ترانه گل رز امید نصری لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

شاید کمتر کسی باشد ترانه گل رز امید نصری را نشنیده باشد. امید نصری دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی امید نصری برای قطعه فوق العاده گل رز و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا گل رز امید نصری همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از اهنگ گل رز در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام امید نصری در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت گل رز پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای آهنگ امید نصری گل رز خود نیز گواه موفقیت بالای این اهنگ است که باعث شده تا خود امید نصری نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به آهنگ گل رز تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. امید نصری نیز از این قاعده مستثنی نیست و با قطعه گل رز فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن گل رز امید نصری لذت ببرید.

بعد از کارهای موفق سابق و انتشار آهنگ های خوب قبلی، اینبار نیز امید نصری با یک موزیک موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. امید نصری در جدیدترین اثر خود قطعه فوق العاده گل رز را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که گل رز امید نصری یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای امید نصری و گل رز او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. امید نصری سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر گل رز به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. امید نصری امیدوار است با عاشقانه گل رز بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت گل رز امید نصری باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از گل رز امید نصری لذت ببرید و خاطرات خوبی با این اهنگ بسازید.

امید نصری گل رز را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. قطعه ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران امید نصری را خوشحال کرد. آهنگ بسیار خاص و متفاوت از امید نصری که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران امید نصری آهنگ گل رز را جزو بهترین کارهای او می دانند. گل رز امید نصری خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای اهنگ گل رز امید نصری را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن آهنگ گل رز امید نصری لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: