دانلود آهنگ پرت امیرعباس گلاب | کیفیت اصلی MP3 + متن

امیرعباس گلاب – پرت

به زودی امیرعباس گلاب به نام پرت با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ پرت امیرعباس گلاب از رسانه موزیکیشو

Amir Abbas Golab Part Download mp3 320 + Lyrics text

امیرعباس گلاب – پرت

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد امتیازها: 27

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود فول آلبوم امیرعباس گلاب
دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ امیرعباس گلاب – پرت

بعضی وقتا با خودت حرف زیاده که بگی حس نداری به کسی ساکتی تو خودتی بعضی وقتا تو خودت پرت میشی یه جای دور دوس داری تنها بشی باز یه گوشه سوت و کور دونه دونه آدما میرن از کنار تو باز یه جاده بی مسیر باز من و نگاه تو کاش یه چند وقت بگذره کاش عوض شه روزگار پاش بیوفته اما باز عاشقم دیوونه وار اگه میخوای بمونیا کم نیاری تو سختیا فرق بکن یا خیلیا حرف نزن بمون کنارم با چشات به من بگو میدونی چه حالیم تو فقط منو بفهم لج کنی تمومه کارم کاش میدونستی به من چی میگذره روزایی که با تو بد تا میکنم حتی وقتی یه دفعه میشکنمت خودمو صد دفعه دعوا میکنم نمیذارم که بگیرنت ازم بسه هرچی سر من به سنگ خورد این زندگی که زندگی نشد برام اما میشه لااقل قشنگ مرد بعضی وقتا با خودت حرف زیاده که بگی حس نداری به کسی ساکتی تو خودتی بعضی وقتا تو خودت پرت میشی یه جای دور دوس داری تنها بشی باز یه گوشه سوت و کور دونه دونه آدما میرن از کنار تو باز یه جاده بی مسیر باز من و نگاه تو کاش یه چند وقت بگذره کاش عوض شه روزگار پاش بیوفته اما باز عاشقم دیوونه وار
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. امیرعباس گلاب نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک پرت جدیدترین اثر امیرعباس گلاب است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. امیرعباس گلاب با ترانه پرت سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. پرت امیرعباس گلاب یک قطعه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون قطعه میبرد چیزی که امیرعباس گلاب برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط امیرعباس گلاب، پرت را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای امیرعباس گلاب به ارمغان آورد. امیدواریم امیرعباس گلاب بعد از پرت باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از ترانه پرت امیرعباس گلاب لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. امیرعباس گلاب نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. اهنگ پرت جدیدترین اثر امیرعباس گلاب است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. امیرعباس گلاب با موزیک پرت سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. پرت امیرعباس گلاب یک ترانه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که امیرعباس گلاب برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط امیرعباس گلاب، پرت را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای امیرعباس گلاب به ارمغان آورد. امیدواریم امیرعباس گلاب بعد از پرت باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از ترانه پرت امیرعباس گلاب لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

شاید کمتر کسی باشد ترانه پرت امیرعباس گلاب را نشنیده باشد. امیرعباس گلاب دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی امیرعباس گلاب برای ترانه فوق العاده پرت و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا پرت امیرعباس گلاب همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از آهنگ پرت در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام امیرعباس گلاب در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت پرت پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه امیرعباس گلاب پرت خود نیز گواه موفقیت بالای این موزیک است که باعث شده تا خود امیرعباس گلاب نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به اهنگ پرت تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. امیرعباس گلاب نیز از این قاعده مستثنی نیست و با اهنگ پرت فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن پرت امیرعباس گلاب لذت ببرید.

امیرعباس گلاب خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار قطعه ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با قطعه پرت به دنیای موسیقی بازگشته است. اهنگ فوق العاده پرت امیرعباس گلاب میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای امیرعباس گلاب دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با آهنگ پرت خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی ترانه پرت بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این آهنگ فوق العاده پرت دعوت کرده است. امیرعباس گلاب به هوادارانش قول داده تا به زودی با اهنگ ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. پرت امیرعباس گلابرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. امیرعباس گلاب که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار موزیک ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در قطعه پرت این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و موزیک ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و امیرعباس گلاب از آن مستثنی نیست. امیدواریم از پرت امیرعباس گلاب لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: