دانلود آهنگ عمرا شاهین بنان کیفیت اصلی 320 و 128 + متن کامل

شاهین بنان – عمرا

دانلود اهنگ جدید شاهین بنان به نام عمرا با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ عمرا شاهین بنان از رسانه موزیکیشو

Shahin Banan Omran Download mp3 320 + Lyrics text

شاهین بنان – عمرا

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد امتیازها: 165

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ شاهین بنان – عمرا

رفت و سراغم نیومد دنیا بازم کارشو کرد اون که دلم میره براش نشونه گرفت قلبمو زد بی تو بده بده حالم جمعه توی دلم غمای عالم تو که نباشی نمیخوام دنیارم دیگه عمرا تا آخره عمرم بعده تو من عاشق شم دیگه عمرا بدون تو عمرا اون آدم سابق شم دیگه خستم من از همه خستم بی تو ته بن بستم دیگه بستم به رو همه بستم در دلو من خستم عزیزم خستم بیا شاهنامه تهش خوشه همه میگن که میاد پیشت بیا آسمونم آبی شه میخوامت بیا آروم و قرار من همه ی دار و ندار من دنیا بذاره دوباره من میخوامت دیگه عمرا تا آخره عمرم بعده تو من عاشق شم دیگه عمرا بدون تو عمرا اون آدم سابق شم دیگه خستم من از همه خستم بی تو ته بن بستم دیگه بستم به رو همه بستم در دلو من خستم عزیزم خستم
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

شاهین بنان عمرا را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. آهنگ ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران شاهین بنان را خوشحال کرد. موزیک بسیار خاص و متفاوت از شاهین بنان که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران شاهین بنان اهنگ عمرا را جزو بهترین کارهای او می دانند. عمرا شاهین بنان خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای آهنگ عمرا شاهین بنان را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن آهنگ عمرا شاهین بنان لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

شاهین بنان خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار آهنگ ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با اهنگ عمرا به دنیای موسیقی بازگشته است. قطعه فوق العاده عمرا شاهین بنان میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای شاهین بنان دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با آهنگ عمرا خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی آهنگ عمرا بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این ترانه فوق العاده عمرا دعوت کرده است. شاهین بنان به هوادارانش قول داده تا به زودی با ترانه ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. عمرا شاهین بنانرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. شاهین بنان که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار موزیک ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در اهنگ عمرا این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و قطعه ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و شاهین بنان از آن مستثنی نیست. امیدواریم از عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

بعد از کارهای موفق سابق و انتشار قطعه های خوب قبلی، اینبار نیز شاهین بنان با یک ترانه موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. شاهین بنان در جدیدترین اثر خود موزیک فوق العاده عمرا را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که عمرا شاهین بنان یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای شاهین بنان و عمرا او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. شاهین بنان سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر عمرا به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. شاهین بنان امیدوار است با عاشقانه عمرا بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت عمرا شاهین بنان باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از عمرا شاهین بنان لذت ببرید و خاطرات خوبی با این آهنگ بسازید.

بعد از کارهای موفق سابق و انتشار ترانه های خوب قبلی، اینبار نیز شاهین بنان با یک آهنگ موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. شاهین بنان در جدیدترین اثر خود آهنگ فوق العاده عمرا را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که عمرا شاهین بنان یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای شاهین بنان و عمرا او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. شاهین بنان سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر عمرا به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. شاهین بنان امیدوار است با عاشقانه عمرا بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت عمرا شاهین بنان باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از عمرا شاهین بنان لذت ببرید و خاطرات خوبی با این آهنگ بسازید.

شاهین بنان عمرا را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. قطعه ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران شاهین بنان را خوشحال کرد. ترانه بسیار خاص و متفاوت از شاهین بنان که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران شاهین بنان موزیک عمرا را جزو بهترین کارهای او می دانند. عمرا شاهین بنان خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای ترانه عمرا شاهین بنان را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن موزیک عمرا شاهین بنان لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

شاهین بنان خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار اهنگ ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با آهنگ عمرا به دنیای موسیقی بازگشته است. قطعه فوق العاده عمرا شاهین بنان میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای شاهین بنان دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با موزیک عمرا خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی قطعه عمرا بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این ترانه فوق العاده عمرا دعوت کرده است. شاهین بنان به هوادارانش قول داده تا به زودی با اهنگ ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. عمرا شاهین بنانرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. شاهین بنان که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار آهنگ ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در قطعه عمرا این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و قطعه ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و شاهین بنان از آن مستثنی نیست. امیدواریم از عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. شاهین بنان نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. آهنگ عمرا جدیدترین اثر شاهین بنان است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. شاهین بنان با موزیک عمرا سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. عمرا شاهین بنان یک اهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون اهنگ میبرد چیزی که شاهین بنان برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط شاهین بنان، عمرا را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای شاهین بنان به ارمغان آورد. امیدواریم شاهین بنان بعد از عمرا باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از ترانه عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

شاهین بنان خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار موزیک ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با ترانه عمرا به دنیای موسیقی بازگشته است. آهنگ فوق العاده عمرا شاهین بنان میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای شاهین بنان دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با اهنگ عمرا خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی آهنگ عمرا بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این آهنگ فوق العاده عمرا دعوت کرده است. شاهین بنان به هوادارانش قول داده تا به زودی با آهنگ ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. عمرا شاهین بنانرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. شاهین بنان که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار آهنگ ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در اهنگ عمرا این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و اهنگ ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و شاهین بنان از آن مستثنی نیست. امیدواریم از عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام شاهین بنان را نشنیده باشد یا موزیک ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با قطعه فوق العاده عمرا به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، عمرا شاهین بنان قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران شاهین بنان نیز با خوشحالی از انتشار موزیک عمرا حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. عمرا شاهین بنان تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی شاهین بنان با انتشار موزیک جذاب عمرا از مخاطبینش خواست تا با این قطعه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار موزیک ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. شاهین بنان نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک عمرا رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از قطعه عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. شاهین بنان نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. اهنگ عمرا جدیدترین اثر شاهین بنان است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. شاهین بنان با موزیک عمرا سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. عمرا شاهین بنان یک موزیک احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که شاهین بنان برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط شاهین بنان، عمرا را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای شاهین بنان به ارمغان آورد. امیدواریم شاهین بنان بعد از عمرا باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از موزیک عمرا شاهین بنان لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

دنیای موسیقی خوشحال است که شاهین بنان با آن صدای خاص و جذابش دوباره اهنگ فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. عمرا اثری فوق العاده از شاهین بنان است که با انتشار این اهنگ شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. شاهین بنان سعی کرده تا در این قطعه حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار عمرا بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود عمرا شاهین بنان جز موزیک های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست شاهین بنان که مربوط به انتشار عمرا میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی شاهین بنان با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای آهنگ عمرا همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. شاهین بنان با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار اهنگ عمرا تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای شاهین بنان در موزیک عمرا لذت ببرید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: