دانلود آهنگ یه بارون علی لهراسبی | کیفیت اصلی MP3 + متن

علی لهراسبی – یه بارون

دانلود اهنگ جدید علی لهراسبی به نام یه بارون با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ یه بارون علی لهراسبی از رسانه موزیکیشو

Ali Lohrasbi Ye Baroon Download mp3 320 + Lyrics text

علی لهراسبی – یه بارون

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد امتیازها: 233

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ علی لهراسبی – یه بارون

یه نگاه ساده ی تو میتونه که منو دیوونم کنه بیاد و یه شبه بزنه و دل منو بیرونم کنه وای چشام بارونه حال منو داغونه به جز تو حالمو کی میدونه عشق تو مهمونه تو دلی که مجنونه به جز تو حالمو کی میدونه یه بارون و خیابونو یه لیلی با یه مجنون گلم از تو چه پنهون و دلمو کردی پریشون تو هم دردی و درمونو فقط خود تورو عشقه ... یه بارون و خیابونو یه لیلی با یه مجنون گلم از تو چه پنهون و دلمو کردی پریشون تو هم دردی و درمونو فقط خود تورو عشقه ... دور قلبم کشیدم یه خط قرمز با تو خوبم حتما اما بی تو هرگز من میدونم که با تو دیوونم که شدی جونم که برات میمیرم من میدونم که با تو دیوونم که شدی جونم که برات میمیرم یه بارون و خیابونو یه لیلی با یه مجنون گلم از تو چه پنهون و دلمو کردی پریشون تو هم دردی و درمونو فقط خود تورو عشقه ... یه بارون و خیابونو یه لیلی با یه مجنون گلم از تو چه پنهون و دلمو کردی پریشون تو هم دردی و درمونو فقط خود تورو عشقه
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ بارونی و اهنگ عاشقانه میباشد.

شاید کمتر کسی باشد موزیک یه بارون علی لهراسبی را نشنیده باشد. علی لهراسبی دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی علی لهراسبی برای اهنگ فوق العاده یه بارون و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا یه بارون علی لهراسبی همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از آهنگ یه بارون در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام علی لهراسبی در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت یه بارون پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه علی لهراسبی یه بارون خود نیز گواه موفقیت بالای این موزیک است که باعث شده تا خود علی لهراسبی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به اهنگ یه بارون تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. علی لهراسبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ترانه یه بارون فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید.

علی لهراسبی خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار ترانه ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با اهنگ یه بارون به دنیای موسیقی بازگشته است. اهنگ فوق العاده یه بارون علی لهراسبی میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای علی لهراسبی دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با آهنگ یه بارون خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی ترانه یه بارون بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این قطعه فوق العاده یه بارون دعوت کرده است. علی لهراسبی به هوادارانش قول داده تا به زودی با آهنگ ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. یه بارون علی لهراسبیرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. علی لهراسبی که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار اهنگ ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در موزیک یه بارون این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و آهنگ ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و علی لهراسبی از آن مستثنی نیست. امیدواریم از یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام علی لهراسبی را نشنیده باشد یا موزیک ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با اهنگ فوق العاده یه بارون به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، یه بارون علی لهراسبی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران علی لهراسبی نیز با خوشحالی از انتشار ترانه یه بارون حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. یه بارون علی لهراسبی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی علی لهراسبی با انتشار اهنگ جذاب یه بارون از مخاطبینش خواست تا با این موزیک زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار قطعه ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. علی لهراسبی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک یه بارون رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از اهنگ یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

علی لهراسبی خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار ترانه ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با موزیک یه بارون به دنیای موسیقی بازگشته است. آهنگ فوق العاده یه بارون علی لهراسبی میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای علی لهراسبی دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با ترانه یه بارون خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی قطعه یه بارون بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این قطعه فوق العاده یه بارون دعوت کرده است. علی لهراسبی به هوادارانش قول داده تا به زودی با ترانه ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. یه بارون علی لهراسبیرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. علی لهراسبی که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار آهنگ ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در آهنگ یه بارون این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و موزیک ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و علی لهراسبی از آن مستثنی نیست. امیدواریم از یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

شاید کمتر کسی باشد ترانه یه بارون علی لهراسبی را نشنیده باشد. علی لهراسبی دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی علی لهراسبی برای اهنگ فوق العاده یه بارون و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا یه بارون علی لهراسبی همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از قطعه یه بارون در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام علی لهراسبی در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت یه بارون پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای آهنگ علی لهراسبی یه بارون خود نیز گواه موفقیت بالای این موزیک است که باعث شده تا خود علی لهراسبی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به ترانه یه بارون تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. علی لهراسبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ترانه یه بارون فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید.

دنیای موسیقی خوشحال است که علی لهراسبی با آن صدای خاص و جذابش دوباره قطعه فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. یه بارون اثری فوق العاده از علی لهراسبی است که با انتشار این ترانه شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. علی لهراسبی سعی کرده تا در این موزیک حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار یه بارون بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود یه بارون علی لهراسبی جز موزیک های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست علی لهراسبی که مربوط به انتشار یه بارون میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی علی لهراسبی با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای آهنگ یه بارون همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. علی لهراسبی با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار قطعه یه بارون تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای علی لهراسبی در آهنگ یه بارون لذت ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام علی لهراسبی را نشنیده باشد یا آهنگ ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده یه بارون به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، یه بارون علی لهراسبی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران علی لهراسبی نیز با خوشحالی از انتشار اهنگ یه بارون حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. یه بارون علی لهراسبی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی علی لهراسبی با انتشار اهنگ جذاب یه بارون از مخاطبینش خواست تا با این قطعه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار آهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. علی لهراسبی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با اهنگ یه بارون رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از موزیک یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

بعد از کارهای موفق سابق و انتشار آهنگ های خوب قبلی، اینبار نیز علی لهراسبی با یک موزیک موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. علی لهراسبی در جدیدترین اثر خود موزیک فوق العاده یه بارون را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که یه بارون علی لهراسبی یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای علی لهراسبی و یه بارون او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. علی لهراسبی سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر یه بارون به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. علی لهراسبی امیدوار است با عاشقانه یه بارون بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت یه بارون علی لهراسبی باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و خاطرات خوبی با این موزیک بسازید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. علی لهراسبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک یه بارون جدیدترین اثر علی لهراسبی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. علی لهراسبی با قطعه یه بارون سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. یه بارون علی لهراسبی یک موزیک احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که علی لهراسبی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط علی لهراسبی، یه بارون را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای علی لهراسبی به ارمغان آورد. امیدواریم علی لهراسبی بعد از یه بارون باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از اهنگ یه بارون علی لهراسبی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: