دانلود آهنگ نقاشی ماکان بند | کیفیت 320 و 128 + متن کامل

ماکان بند – نقاشی

دانلود اهنگ جدید ماکان بند به نام نقاشی با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ نقاشی ماکان بند از رسانه موزیکیشو

Macan Band Naghashi Download mp3 320 + Lyrics text

ماکان بند – نقاشی

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد امتیازها: 564

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود فول آلبوم ماکان بند
دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ ماکان بند – نقاشی

کنج قلبم واسه تو یه خونه ساختم از خدام بود اینکه تورو شناختم صاب خونه قلبم شدی دل به تو بنده مثل قند تو دلم آب میشه هروقت که میخنده عاشق شدم من چه حس نابی دارم دوست دارم که سر به سرت میزارم تو خود همونی که باید پیشم بمونی تا آخرش من هستم باهات عمرا اگه کم بیارم عاشق شدم من چه حس نابی دارم دوست دارم که سر به سرت میزارم تو خود همونی که باید پیشم بمونی تا آخرش من هستم باهات عمرا اگه کم بیارم تو بامن من حرف بزن واسه تو من سر تا پا گوشم من واسه این حس دیوونه شدم و نمیخوام خوب شم تو هنر دست یه نقاشی که اونم زیبا کشیدت تو بیش از حد همه چی بهت میاد چونکه عالیه سلیقت عاشق شدم من چه حس نابی دارم دوست دارم که سر به سرت میزارم تو خود همونی که باید پیشم بمونی تا آخرش من هستم باهات عمرا اگه کم بیارم
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. ماکان بند نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. قطعه نقاشی جدیدترین اثر ماکان بند است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. ماکان بند با موزیک نقاشی سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. نقاشی ماکان بند یک آهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون موزیک میبرد چیزی که ماکان بند برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط ماکان بند، نقاشی را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای ماکان بند به ارمغان آورد. امیدواریم ماکان بند بعد از نقاشی باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از اهنگ نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

دنیای موسیقی خوشحال است که ماکان بند با آن صدای خاص و جذابش دوباره اهنگ فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. نقاشی اثری فوق العاده از ماکان بند است که با انتشار این آهنگ شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. ماکان بند سعی کرده تا در این آهنگ حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار نقاشی بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود نقاشی ماکان بند جز ترانه های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست ماکان بند که مربوط به انتشار نقاشی میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی ماکان بند با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای آهنگ نقاشی همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. ماکان بند با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار آهنگ نقاشی تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای ماکان بند در موزیک نقاشی لذت ببرید.

دنیای موسیقی خوشحال است که ماکان بند با آن صدای خاص و جذابش دوباره اهنگ فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. نقاشی اثری فوق العاده از ماکان بند است که با انتشار این آهنگ شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. ماکان بند سعی کرده تا در این اهنگ حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار نقاشی بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود نقاشی ماکان بند جز ترانه های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست ماکان بند که مربوط به انتشار نقاشی میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی ماکان بند با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای موزیک نقاشی همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. ماکان بند با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار اهنگ نقاشی تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای ماکان بند در اهنگ نقاشی لذت ببرید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. ماکان بند نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. قطعه نقاشی جدیدترین اثر ماکان بند است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. ماکان بند با آهنگ نقاشی سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. نقاشی ماکان بند یک آهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون آهنگ میبرد چیزی که ماکان بند برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط ماکان بند، نقاشی را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای ماکان بند به ارمغان آورد. امیدواریم ماکان بند بعد از نقاشی باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از قطعه نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. ماکان بند نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. ترانه نقاشی جدیدترین اثر ماکان بند است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. ماکان بند با قطعه نقاشی سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. نقاشی ماکان بند یک قطعه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که ماکان بند برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط ماکان بند، نقاشی را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای ماکان بند به ارمغان آورد. امیدواریم ماکان بند بعد از نقاشی باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از ترانه نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. ماکان بند نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. ترانه نقاشی جدیدترین اثر ماکان بند است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. ماکان بند با ترانه نقاشی سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. نقاشی ماکان بند یک قطعه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون قطعه میبرد چیزی که ماکان بند برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط ماکان بند، نقاشی را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای ماکان بند به ارمغان آورد. امیدواریم ماکان بند بعد از نقاشی باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از آهنگ نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. ماکان بند نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. قطعه نقاشی جدیدترین اثر ماکان بند است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. ماکان بند با قطعه نقاشی سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. نقاشی ماکان بند یک قطعه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که ماکان بند برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط ماکان بند، نقاشی را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای ماکان بند به ارمغان آورد. امیدواریم ماکان بند بعد از نقاشی باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از آهنگ نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام ماکان بند را نشنیده باشد یا موزیک ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با آهنگ فوق العاده نقاشی به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، نقاشی ماکان بند قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران ماکان بند نیز با خوشحالی از انتشار ترانه نقاشی حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. نقاشی ماکان بند تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی ماکان بند با انتشار ترانه جذاب نقاشی از مخاطبینش خواست تا با این آهنگ زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار اهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. ماکان بند نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با آهنگ نقاشی رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از موزیک نقاشی ماکان بند لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب:

جدیدترین نظرات در مورد این مطلب
دختری که دیوونه ماکان گفته:

الهی من دورتون بگردم مگه داریم از شما ها بهتر شما اصلا آدم نیستید به خدا فرشته اید فرشته 🧡🧡 خیلی دوستون دارم همیشه همین طور پر قدرت ادامه بدید مگا استارای مهربون ،خوش تیپ ،خوش قلب ،خوشگل اصلا همه چی تموم به امید روزی که روی ماهتون ببینم دورتون بگردم آخه من

Assl.rn گفته:

من و دوستم امشب رفتیم کنسرتشون عالی بودن رفتیم باشون عکس گرفتیم

.... گفته:

عالییی هستین ⭐💓

Faeze گفته:

چرا نمیتونم دانلودش کنم ؟؟ مرسی از صدای پر احساستون رهامیر خودم الهی فداتون شم عالییییییی بهترین هایید به خدا واستون از خدا بهترین از هر چیز رو میخام نفسای من🤤❤️💫🙊👑🖇️💫

leila گفته:

ترانه ها مرخرف....حیف صداشون که این اراجیفو می خونن

آنیتاماکانی گفته:

عالی درجه یک اصلاعشقین شما

Dokhi makanii گفته:

وااااااقنننن حرففففف نداریننننن عاشقتونممممم هم رهام هم امییییییررررر صداتون و خودتون عشقین به خدااا دیوونتونمممم دوستتون دارممممم رهامیرررر🤩❤❤❤❤😘😘😘 امیدوارم همیشه مثل ستاره بدرخشین و اسم گروهتون همیشه سر زبونا باشه ❤

Fateme 🌹ماکانی دو اتیشه گفته:

من واقعا نمیدونم چی بگم فقط میگم که من یه روزی می میرم برای شما ها مخصوصا امیر مقاره که من اصلا خودمو واسش می کشم ولی یعنی نمیدونم چرا اینقدر ادم باید دوست داشتنی باشه واقعا چرا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

کسی ک قلبش برای رهامیره ❤ گفته:

عاشقتونم ایشالا بدرخشید بهترین آدمای زندگیم❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

یه دختر ماکانی گفته:

خیلی قشنگه عالیه من عاشقققتتتووونننممم رهامیر

عسل گفته:

قشنگ بود ولی ایکاش برای وسط اهنگ یه متن دیگه مینوشتید

ماکانی گفته:

عالییییییییی اون بالا بالا ها ببینمتون🥺🧡❤❤❤❤❤❤

رهامیر♡ گفته:

عالییییی بود♥♥♥ مطمئنم بهترین آلبوم ساله❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜همیشه بدرخشید💛

مائده♥️🤘🏻☺️🎶 باافتخار ماکانیم گفته:

عالی بود امیدوارم وقتی این آلبوم پخش شد به خوبی بترکه 🤘🏻🤘🏻🤘🏻 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 🌟🌟🌟♥️♥️🌟♥️♥️🌟🌟 🌟🌟♥️♥️♥️🌟♥️♥️♥️🌟 🌟🌟♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌟 🌟🌟🌟♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟 🌟🌟🌟🌟♥️♥️♥️🌟🌟🌟 🌟🌟🌟🌟🌟♥️🌟🌟🌟🌟 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 شمس باشید!