دانلود اهنگ پر میزنه مجید رضوی با کیفیت اصلی و متن کامل

مجید رضوی – پر میزنه

دانلود اهنگ جدید مجید رضوی به نام پر میزنه با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ پر میزنه مجید رضوی از رسانه موزیکیشو

Majid Razavi Par Mizane Download mp3 320 + Lyrics text

مجید رضوی – پر میزنه

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیازها: 95

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ مجید رضوی – پر میزنه

با تو دور از حاشیم من تو که باشی راضیم واست جونم میدم آخ که چشات نقاشین نگیریشون از من یه وقت همین الان پیشم بودی تنگ شد دلم برا تو نور چشامی توی رگامی اگه دلت گرفت یه سر بزن حودم هستم با تو اصلا تا صبح تو حرف بزن با تو جون میده حرف زد فکر کن یه درصد که خسته شم کم نمیشه علاقم بهتم یکم ... پر میزنه دلم واسه تو عشقم واسه هر شب دیدنت میدونی که به خاطرت داره قلبم میزنه کی مث تو آخه اینجوری دلو از من میبره ... پر میزنه دلم واسه تو عشقم واسه هر شب دیدنت میدونی که به خاطرت داره قلبم میزنه کی مث تو آخه اینجوری دلو از من میبره ... عشقتو میگیرم سفت بغلش من تا ببینمت میگیرم که تپش قلب همه کسم تویی خود خود تو تورو بدجوری دوست دارم عشقم چقدر خوشگله وقتی میاد بغل تو اسمم پر میزنه دلم واسه تو عشقم واسه هر شب دیدنت میدونی که به خاطرت داره قلبم میزنه کی مث تو آخه اینجوری دلو از من میبره ... پر میزنه دلم واسه تو عشقم واسه هر شب دیدنت میدونی که به خاطرت داره قلبم میزنه کی مث تو آخه اینجوری دلو از من میبره
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه میباشد.
کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام مجید رضوی را نشنیده باشد یا موزیک ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با اهنگ فوق العاده پر میزنه به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، پر میزنه مجید رضوی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران مجید رضوی نیز با خوشحالی از انتشار اهنگ پر میزنه حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. پر میزنه مجید رضوی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی مجید رضوی با انتشار موزیک جذاب پر میزنه از مخاطبینش خواست تا با این ترانه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار اهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. مجید رضوی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با ترانه پر میزنه رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از آهنگ پر میزنه مجید رضوی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

شاید کمتر کسی باشد موزیک پر میزنه مجید رضوی را نشنیده باشد. مجید رضوی دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی مجید رضوی برای قطعه فوق العاده پر میزنه و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا پر میزنه مجید رضوی همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از آهنگ پر میزنه در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام مجید رضوی در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت پر میزنه پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه مجید رضوی پر میزنه خود نیز گواه موفقیت بالای این قطعه است که باعث شده تا خود مجید رضوی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به موزیک پر میزنه تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. مجید رضوی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با قطعه پر میزنه فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن پر میزنه مجید رضوی لذت ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام مجید رضوی را نشنیده باشد یا اهنگ ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده پر میزنه به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، پر میزنه مجید رضوی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران مجید رضوی نیز با خوشحالی از انتشار موزیک پر میزنه حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. پر میزنه مجید رضوی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی مجید رضوی با انتشار ترانه جذاب پر میزنه از مخاطبینش خواست تا با این اهنگ زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار ترانه ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. مجید رضوی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک پر میزنه رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از ترانه پر میزنه مجید رضوی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

شاید کمتر کسی باشد آهنگ پر میزنه مجید رضوی را نشنیده باشد. مجید رضوی دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی مجید رضوی برای اهنگ فوق العاده پر میزنه و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا پر میزنه مجید رضوی همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از موزیک پر میزنه در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام مجید رضوی در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت پر میزنه پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای ترانه مجید رضوی پر میزنه خود نیز گواه موفقیت بالای این ترانه است که باعث شده تا خود مجید رضوی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به ترانه پر میزنه تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. مجید رضوی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ترانه پر میزنه فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن پر میزنه مجید رضوی لذت ببرید.

مجید رضوی پر میزنه را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. اهنگ ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران مجید رضوی را خوشحال کرد. اهنگ بسیار خاص و متفاوت از مجید رضوی که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران مجید رضوی اهنگ پر میزنه را جزو بهترین کارهای او می دانند. پر میزنه مجید رضوی خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای قطعه پر میزنه مجید رضوی را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن موزیک پر میزنه مجید رضوی لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

دنیای موسیقی خوشحال است که مجید رضوی با آن صدای خاص و جذابش دوباره موزیک فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. پر میزنه اثری فوق العاده از مجید رضوی است که با انتشار این موزیک شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. مجید رضوی سعی کرده تا در این اهنگ حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار پر میزنه بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود پر میزنه مجید رضوی جز موزیک های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست مجید رضوی که مربوط به انتشار پر میزنه میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی مجید رضوی با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای ترانه پر میزنه همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. مجید رضوی با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار ترانه پر میزنه تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای مجید رضوی در اهنگ پر میزنه لذت ببرید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب:

جدیدترین نظرات در مورد این مطلب
Alirajabi گفته:

عالی دمت گرم آقا مجید