اهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش | دانلود آهنگ سلم عزیزم کیفیت اصلی MP3 320 + متن کامل

مسیح و آرش – سلام عزیزم

دانلود اهنگ جدید مسیح و آرش به نام سلام عزیزم با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش از رسانه موزیکیشو

Masih & Arash Salam Azizam Download mp3 320 + Lyrics text

مسیح و آرش – سلام عزیزم

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد امتیازها: 548

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود فول آلبوم مسیح و آرش
دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ مسیح و آرش – سلام عزیزم

سلام عزیزم چطوره حالت برات ستاره چیدم نمیشم بیخیالت سلام عزیزم غم تو صدامه بغضم گرفت باز اول نامه یادت باشه هنوزم آرزوهات آرزومه نبینم اشکتو عشقم که چشمات آبرومه تموم دلخوشیم اینه که برمیگردی پیشم اینو از من نگیری که دیگه دیوونه میشم دیوونه میشم دیوونه میشم یادت باشه هنوزم آرزوهات آرزومه نبینم اشکتو عشقم که چشمات آبرومه تموم دلخوشیم اینه که برمیگردی پیشم اینو از من نگیری که دیگه دیوونه میشم دیوونه میشم دیوونه میشم هنوز عزیزمی تنها نگین سرخ این انگشتری تموم دلخوشیم اینه هنوزم پشتمی دلم موند رو زمین هنوز تاج سری واسه قلبم تو آتیشی زیر خاکستری دلم میخواد پیش قلبت فقط باشه همین منم عاشق ترین یادت باشه هنوزم آرزوهات آرزومه نبینم اشکتو عشقم که چشمات آبرومه تموم دلخوشیم اینه که برمیگردی پیشم اینو از من نگیری که دیگه دیوونه میشم دیوونه میشم دیوونه میشم یادت باشه هنوزم آرزوهات آرزومه نبینم اشکتو عشقم که چشمات آبرومه تموم دلخوشیم اینه که برمیگردی پیشم اینو از من نگیری که دیگه دیوونه میشم دیوونه میشم دیوونه میشم
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ احساسی و اهنگ غمگین میباشد.

مسیح و آرش سلام عزیزم را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. قطعه ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران مسیح و آرش را خوشحال کرد. قطعه بسیار خاص و متفاوت از مسیح و آرش که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران مسیح و آرش آهنگ سلام عزیزم را جزو بهترین کارهای او می دانند. سلام عزیزم مسیح و آرش خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای آهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن موزیک سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

شاید کمتر کسی باشد آهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش را نشنیده باشد. مسیح و آرش دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی مسیح و آرش برای ترانه فوق العاده سلام عزیزم و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا سلام عزیزم مسیح و آرش همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از آهنگ سلام عزیزم در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام مسیح و آرش در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت سلام عزیزم پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای آهنگ مسیح و آرش سلام عزیزم خود نیز گواه موفقیت بالای این موزیک است که باعث شده تا خود مسیح و آرش نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به قطعه سلام عزیزم تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. مسیح و آرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ترانه سلام عزیزم فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام مسیح و آرش را نشنیده باشد یا موزیک ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده سلام عزیزم به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، سلام عزیزم مسیح و آرش قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران مسیح و آرش نیز با خوشحالی از انتشار قطعه سلام عزیزم حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. سلام عزیزم مسیح و آرش تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی مسیح و آرش با انتشار ترانه جذاب سلام عزیزم از مخاطبینش خواست تا با این موزیک زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار ترانه ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. مسیح و آرش نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با ترانه سلام عزیزم رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از قطعه سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام مسیح و آرش را نشنیده باشد یا آهنگ ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با اهنگ فوق العاده سلام عزیزم به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، سلام عزیزم مسیح و آرش قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران مسیح و آرش نیز با خوشحالی از انتشار اهنگ سلام عزیزم حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. سلام عزیزم مسیح و آرش تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی مسیح و آرش با انتشار قطعه جذاب سلام عزیزم از مخاطبینش خواست تا با این آهنگ زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار موزیک ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. مسیح و آرش نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با ترانه سلام عزیزم رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از اهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام مسیح و آرش را نشنیده باشد یا ترانه ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با آهنگ فوق العاده سلام عزیزم به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، سلام عزیزم مسیح و آرش قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران مسیح و آرش نیز با خوشحالی از انتشار آهنگ سلام عزیزم حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. سلام عزیزم مسیح و آرش تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی مسیح و آرش با انتشار آهنگ جذاب سلام عزیزم از مخاطبینش خواست تا با این ترانه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار موزیک ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. مسیح و آرش نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک سلام عزیزم رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از آهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

مسیح و آرش سلام عزیزم را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. آهنگ ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران مسیح و آرش را خوشحال کرد. قطعه بسیار خاص و متفاوت از مسیح و آرش که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران مسیح و آرش آهنگ سلام عزیزم را جزو بهترین کارهای او می دانند. سلام عزیزم مسیح و آرش خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای آهنگ سلام عزیزم مسیح و آرش را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن قطعه سلام عزیزم مسیح و آرش لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: