اهنگ چشمات کسری زاهدی + دانلود 320 ، 128 + متن کامل آهنگ

کسری زاهدی – چشمات

دانلود اهنگ جدید کسری زاهدی به نام چشمات با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ چشمات کسری زاهدی از رسانه موزیکیشو

Kasra Zahedi Cheshmat Download mp3 320 + Lyrics text

کسری زاهدی – چشمات

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد امتیازها: 528

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ کسری زاهدی – چشمات

آرزوهایی که داشتم بعد تو تو سینه میمیرن بعد تو روزای هفته مثل جمعه خیلی دلگیرن مثل اشکای یه ماهی که تو دریا دیگه معلوم نیست آدما اشک منو تو بارونا جدی نمیگیرن آخه چشمات برای من نفس نمیذاره یه زندگی به من بدهکاره بیا از این جدایی دست بردار دل عاشق خدا میدونه که گرفتاره ولی غرورشم نمیذاره بگه چقد خرابه حالش مث پنجره ای که یه عمره تو حسرت بارونه دل تنگ من این روزا همدم خاطرهامونه واسه من که نه ولی واسه تو فاصله آسونه تویی درد من بگو دردمو جز تو کی میدونه آخه چشمات برای من نفس نمیذاره یه زندگی به من بدهکاره بیا از این جدایی دست بردار دل عاشق خدا میدونه که گرفتاره ولی غرورشم نمیذاره بگه چقد خرابه حالش
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه و اهنگ غمگین میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه و اهنگ غمگین میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه و اهنگ غمگین میباشد.

 

کسری زاهدی خواننده نام آشنا و موفق موسیقی ایران، پس از انتشار قطعه ‌های موفق قبلی اینبار برای رضایت مخاطبین و هوادارانش با آهنگ چشمات به دنیای موسیقی بازگشته است. اهنگ فوق العاده چشمات کسری زاهدی میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای کسری زاهدی دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با اهنگ چشمات خاطره سازی کنند و لذت ببرند. این خواننده خوش صدا که در این مدت روی اهنگ چشمات بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این آهنگ فوق العاده چشمات دعوت کرده است. کسری زاهدی به هوادارانش قول داده تا به زودی با ترانه ‌های بهتر و بیشتری نیز آن ها را سورپرایز کند. چشمات کسری زاهدیرا میتوانید بارها و بارها بشنوید بدون آنکه خسته شوید و دستتان روی دکمه بعدی برود. کسری زاهدی که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار قطعه ‌های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در موزیک چشمات این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و آهنگ ‌های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و کسری زاهدی از آن مستثنی نیست. امیدواریم از چشمات کسری زاهدی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

دنیای موسیقی خوشحال است که کسری زاهدی با آن صدای خاص و جذابش دوباره موزیک فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. چشمات اثری فوق العاده از کسری زاهدی است که با انتشار این آهنگ شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. کسری زاهدی سعی کرده تا در این قطعه حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار چشمات بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود چشمات کسری زاهدی جز آهنگ های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست کسری زاهدی که مربوط به انتشار چشمات میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی کسری زاهدی با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای قطعه چشمات همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. کسری زاهدی با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار قطعه چشمات تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای کسری زاهدی در ترانه چشمات لذت ببرید.

دنیای موسیقی خوشحال است که کسری زاهدی با آن صدای خاص و جذابش دوباره ترانه فوق العاده‌ای منتشر کرده است و دنیای موسیقی را منور به حضور خود کرده است. چشمات اثری فوق العاده از کسری زاهدی است که با انتشار این موزیک شنیدنی دوباره مخاطبین موسیقی را دست به دانلود کرده است. کسری زاهدی سعی کرده تا در این قطعه حس و احساس خود را به خوبی بیان کند و با انتشار چشمات بتواند دوباره جای پای خود را در دنیای موسیقی محکمتر کند. به گواه مخاطبین و مقادیر بالای دانلود چشمات کسری زاهدی جز اهنگ های خوب ماه بوده و با توجه به کامنت‌های مردمی در زیر پست کسری زاهدی که مربوط به انتشار چشمات میتوان رضایت مخاطبین و هواداران فهمید. از طرفی کسری زاهدی با استفاده از تیم کار درست و انتخاب فوق العاده شعر برای ترانه چشمات همگی از عوامل موفقیت این قطعه دوست داشتنی است. این روزها در دنیای موسیقی کوچکترین لغزشی میتواند جایگاه خوانندگان را به خطر بیندازد و باعث شود تا مسیر موفقیت آن ها از بین برود. کسری زاهدی با آگاهی از این موضوع با وسواس و دقت بیشتر در انتشار آهنگ چشمات تمام سعیش را کرده تا اثری خوب و فوق العاده خلق کند. امیدواریم از شنیدن صدای کسری زاهدی در موزیک چشمات لذت ببرید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. کسری زاهدی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک چشمات جدیدترین اثر کسری زاهدی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. کسری زاهدی با قطعه چشمات سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. چشمات کسری زاهدی یک اهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون قطعه میبرد چیزی که کسری زاهدی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط کسری زاهدی، چشمات را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای کسری زاهدی به ارمغان آورد. امیدواریم کسری زاهدی بعد از چشمات باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از موزیک چشمات کسری زاهدی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

کسری زاهدی چشمات را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. موزیک ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران کسری زاهدی را خوشحال کرد. قطعه بسیار خاص و متفاوت از کسری زاهدی که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران کسری زاهدی موزیک چشمات را جزو بهترین کارهای او می دانند. چشمات کسری زاهدی خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای آهنگ چشمات کسری زاهدی را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن آهنگ چشمات کسری زاهدی لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. کسری زاهدی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. اهنگ چشمات جدیدترین اثر کسری زاهدی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. کسری زاهدی با آهنگ چشمات سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. چشمات کسری زاهدی یک اهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون ترانه میبرد چیزی که کسری زاهدی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط کسری زاهدی، چشمات را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای کسری زاهدی به ارمغان آورد. امیدواریم کسری زاهدی بعد از چشمات باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از قطعه چشمات کسری زاهدی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام کسری زاهدی را نشنیده باشد یا آهنگ ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با اهنگ فوق العاده چشمات به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، چشمات کسری زاهدی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران کسری زاهدی نیز با خوشحالی از انتشار موزیک چشمات حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. چشمات کسری زاهدی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی کسری زاهدی با انتشار موزیک جذاب چشمات از مخاطبینش خواست تا با این اهنگ زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار اهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. کسری زاهدی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با قطعه چشمات رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از ترانه چشمات کسری زاهدی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. کسری زاهدی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. اهنگ چشمات جدیدترین اثر کسری زاهدی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. کسری زاهدی با ترانه چشمات سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. چشمات کسری زاهدی یک اهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون اهنگ میبرد چیزی که کسری زاهدی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط کسری زاهدی، چشمات را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای کسری زاهدی به ارمغان آورد. امیدواریم کسری زاهدی بعد از چشمات باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از اهنگ چشمات کسری زاهدی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: