دانلود آهنگ مثل پروانه یوسف زمانی کیفیت 320 و 128 + متن کامل

یوسف زمانی – مثل پروانه

دانلود اهنگ جدید یوسف زمانی به نام مثل پروانه با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ مثل پروانه یوسف زمانی از رسانه موزیکیشو

Yousef Zamani Mesle Parvaneh Download mp3 320 + Lyrics text

یوسف زمانی – مثل پروانه

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد امتیازها: 318

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود فول آلبوم یوسف زمانی
دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) دانلود موزیک ویدیو با کیفیت عالی پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ یوسف زمانی – مثل پروانه

مث پروانه میگردم دور گلی که با قلبم انتخاب کردم قبل تو میدیدم که تو دردم با تو تموم حال بدیامو رد کردم انقده که خوبی تو به یه دنیا نمیدم یه تار موتو یه سوال دارم ازت بگو کی بیشتر عاشقه من یا تو بگو من یا تو نه خودم میگم من دیوونت شده تموم قلبمو گفته خوش به حالته هر کی گرفته فالمو یکیه دلامون نیست هیچی سر رامون واسه نمونه بودن پایه ایم دوتامون میگم من دیوونت شده تموم قلبمو گفته خوش به حالته هر کی گرفته فالمو اعتراف میکنم که خیلی دلنشینی هر چقد بگذره تغییر نمیکنی همینی دنیا با تو مث یه روز آفتابیه آسمون خدا همیشه آبیه همه چی با تو انگار عالیه عالیه بی شک اگه میخندم و هی محوت میشم واسه اینه که روز به روز عاشق میشم میمیرم اگه بگی کنار تو آروم میشم آروم میشم نه خودم میگم من دیوونت شده تموم قلبمو گفته خوش به حالته هر کی گرفته فالمو یکیه دلامون نیست هیچی سر رامون واسه نمونه بودن پایه ایم دوتامون میگم من دیوونت شده تموم قلبمو گفته خوش به حالته هر کی گرفته فالمو اعتراف میکنم که خیلی دلنشینی هر چقد بگذره تغییر نمیکنی همینی
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ عاشقانه میباشد.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. ترانه مثل پروانه جدیدترین اثر یوسف زمانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. یوسف زمانی با موزیک مثل پروانه سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. مثل پروانه یوسف زمانی یک ترانه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون موزیک میبرد چیزی که یوسف زمانی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط یوسف زمانی، مثل پروانه را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای یوسف زمانی به ارمغان آورد. امیدواریم یوسف زمانی بعد از مثل پروانه باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از قطعه مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

یوسف زمانی مثل پروانه را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. ترانه ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران یوسف زمانی را خوشحال کرد. قطعه بسیار خاص و متفاوت از یوسف زمانی که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران یوسف زمانی آهنگ مثل پروانه را جزو بهترین کارهای او می دانند. مثل پروانه یوسف زمانی خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای ترانه مثل پروانه یوسف زمانی را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن آهنگ مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک مثل پروانه جدیدترین اثر یوسف زمانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. یوسف زمانی با قطعه مثل پروانه سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. مثل پروانه یوسف زمانی یک موزیک احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون قطعه میبرد چیزی که یوسف زمانی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط یوسف زمانی، مثل پروانه را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای یوسف زمانی به ارمغان آورد. امیدواریم یوسف زمانی بعد از مثل پروانه باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از قطعه مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. موزیک مثل پروانه جدیدترین اثر یوسف زمانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. یوسف زمانی با قطعه مثل پروانه سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. مثل پروانه یوسف زمانی یک ترانه احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون قطعه میبرد چیزی که یوسف زمانی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط یوسف زمانی، مثل پروانه را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای یوسف زمانی به ارمغان آورد. امیدواریم یوسف زمانی بعد از مثل پروانه باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از اهنگ مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. اهنگ مثل پروانه جدیدترین اثر یوسف زمانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. یوسف زمانی با موزیک مثل پروانه سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. مثل پروانه یوسف زمانی یک موزیک احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون موزیک میبرد چیزی که یوسف زمانی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط یوسف زمانی، مثل پروانه را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای یوسف زمانی به ارمغان آورد. امیدواریم یوسف زمانی بعد از مثل پروانه باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از قطعه مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

شاید کمتر کسی باشد ترانه مثل پروانه یوسف زمانی را نشنیده باشد. یوسف زمانی دوست داشتنی موسیقی کشورمون که کارهای قبلی‌اش از نام خودش نیز جلوتر هستند. انتخاب عالی یوسف زمانی برای آهنگ فوق العاده مثل پروانه و همچنین ملودی عالی این کار باعث شده تا مثل پروانه یوسف زمانی همچون خیلی از کارهای قبلی اش خاطره انگیز و دوست داشتنی شود. با توجه به استفاده زیاد از آهنگ مثل پروانه در میکس ها و مهمونی ها و حتی شنیدن نام یوسف زمانی در بسیاری از محافل میتوان به موفقیت مثل پروانه پی برد. از طرفی نیز استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه یوسف زمانی مثل پروانه خود نیز گواه موفقیت بالای این قطعه است که باعث شده تا خود یوسف زمانی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به آهنگ مثل پروانه تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ترانه مثل پروانه فوق العاده سعی کرده در بالای این چرخه قرار گیرد. امیدواریم از شنیدن مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید.

یوسف زمانی مثل پروانه را پس از تلاش های فراوان بالاخره به بازار موزیک ایران روانه کرد. موزیک ای که بسیار بسیار ترکوند و حسابی دل طرفداران یوسف زمانی را خوشحال کرد. قطعه بسیار خاص و متفاوت از یوسف زمانی که در بین هواداران او و به کل جامعه موسیقی فارسی غوغا به پا کرد. همه طرفداران یوسف زمانی قطعه مثل پروانه را جزو بهترین کارهای او می دانند. مثل پروانه یوسف زمانی خیلی زود به پادکست های مختلف موسیقی راه یافت و در ژانر های مختلف صدای موزیک مثل پروانه یوسف زمانی را شنیدیم. ما در موزیکیشو امیدواریم از شنیدن موزیک مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید. آن را در کنار دوستان و آشنایان و خانواده خود گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام یوسف زمانی را نشنیده باشد یا ترانه ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده مثل پروانه به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، مثل پروانه یوسف زمانی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران یوسف زمانی نیز با خوشحالی از انتشار اهنگ مثل پروانه حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. مثل پروانه یوسف زمانی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی یوسف زمانی با انتشار اهنگ جذاب مثل پروانه از مخاطبینش خواست تا با این ترانه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار آهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. یوسف زمانی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با اهنگ مثل پروانه رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از ترانه مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

بعد از کارهای موفق سابق و انتشار ترانه های خوب قبلی، اینبار نیز یوسف زمانی با یک موزیک موفق و عالی به دنیای موسیقی بازگشته است. یوسف زمانی در جدیدترین اثر خود آهنگ فوق العاده مثل پروانه را خوانده و منتشر کرده است و باعث ایجاد شادی میان طرفدارانش شده است. درست است که مثل پروانه یوسف زمانی یک عاشقانه جذاب است اما خب همینکه بعد از مدت‌ها دوباره کاری را منتشر کرده باعث شده تا موج خوشحالی در میان فن پیج‌هایش راه بیفتد و برای یوسف زمانی و مثل پروانه او دابسمش و ویدیوهای با سلیقه و زیبایی بسازند. یوسف زمانی سعی کرده تا تمام تلاش خود را در انتشار هرچه بهتر مثل پروانه به کار گیرد و کاری در خور شان هواداران و مارکت موسیقی را منتشر کند که با توجه به استقبال مردم در این امر موفق ظاهر شده است. یوسف زمانی امیدوار است با عاشقانه مثل پروانه بتواند در لیست بهترین های ماه حضور داشته باشد و مخاطبینش به او افتخار کنند. استفاده از تیم کاردرست همیشگی اش میتواند از عوامل موفقیت مثل پروانه یوسف زمانی باشد چون به هرحال بعد از این همه مدت همکاری قطعا آنها بهتر او را میشناسند و نتیجه کار دلخواه و باب سلیقه همه آنهاست. امیدواریم شما هم از مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و خاطرات خوبی با این موزیک بسازید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام یوسف زمانی را نشنیده باشد یا آهنگ ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با اهنگ فوق العاده مثل پروانه به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، مثل پروانه یوسف زمانی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران یوسف زمانی نیز با خوشحالی از انتشار آهنگ مثل پروانه حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. مثل پروانه یوسف زمانی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی یوسف زمانی با انتشار آهنگ جذاب مثل پروانه از مخاطبینش خواست تا با این موزیک زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار ترانه ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. یوسف زمانی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک مثل پروانه رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از قطعه مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار یوسف زمانی خواننده دوست داشتنی موسیقی کشورمان ترانه شنیدنی و جذاب مثل پروانه را روانه بازار موسیقی کرد تا دوباره نامش در دنیای موسیقی هیت شود. موزیک فوق العاده مثل پروانه در همین مدت کم انتشار توانسته میزان بالایی دانلود را سهم خود کند و هواداران و مخاطبین موسیقی را خوشحال سازد. یوسف زمانی در انتشار این موزیک سعی کرده دقت و وسواس بیشتری خرج کند تا بتواند آهنگ ای در خور بازار موسیقی منتشر کند و بتواند جایی در لیست 10 تای برتر موسیقی ماه داشته باشد. مثل پروانه یوسف زمانیاز آن موزیک ‌های با احساس است که میتوان با تمام وجود آن را حس کرد و با آن خاطره‌های خوب ساخت و حتی از تکرار چندباره آن لذت برد. یوسف زمانی نیز در مثل پروانه تمام تلاشش کرده تا احساسات خود را بروز دهد و مخاطبین آن را همه جوره لمس کنند و از گوش دادن به آن لذت ببرند. آهنگ مثل پروانه حاصل همکاری یک تیم فکری خوب است که با این میزان استقبال مردم، باید منتظر باشیم تا آن را در میکس های مختلف و استوری‌های اینستاگرام ببینیم و بشنویم. به امید موفقیت این خواننده دوست داشتنی. امیدواریم از شنیدن این آهنگ زیبا و جذاب لذت ببرید.

این روزها که بازار موسیقی پر شده از خوانندگان جورواجور با سبک‌های مختلف، دست انتخاب مخاطبین آن نیز بازتر شده است. از این روز هر خواننده‌ای تلاش میکند تا بهترین کار خود را برای جلب رضایت هوادارانش انجام دهد. یوسف زمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هربار سعی میکند با کارهای بهتری به دنیای موسیقی بازگردد. قطعه مثل پروانه جدیدترین اثر یوسف زمانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است. یوسف زمانی با ترانه مثل پروانه سعی دارد تا دوباره اوج احساس و مسئولیت پذیری کاری خودش را نشان دهد تا بتواند باز هم رضایت هوادارنش را کسب کند. مثل پروانه یوسف زمانی یک آهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون اهنگ میبرد چیزی که یوسف زمانی برایش تلاش کرده است. استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط یوسف زمانی، مثل پروانه را جز بهترین‌های این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای یوسف زمانی به ارمغان آورد. امیدواریم یوسف زمانی بعد از مثل پروانه باز هم به تلاشش ادامه دهد و شاهد کارهای خفن تر و موفقتری از او باشیم. امیدواریم شما هم از آهنگ مثل پروانه یوسف زمانی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پلی کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب:

جدیدترین نظرات در مورد این مطلب
😈به خودم ربط داره کی هستم 😈 گفته:

بدم میاد از یوسف زمانی فقط تتلو ♡♡

شیدا گفته:

هنوز نیومده چی میگید ؟ها

ب ط چ گفته:

عالیههه اق عشقولی🖤

تینا گفته:

وایی خدا عالییییییییی بود منتظر موزیک هستیم خیلی قشنگ بود