ریمیکس فرشاد غیاثی باد و بارون

فرشاد غیاثی – باد و بارون

دانلود اهنگ جدید فرشاد غیاثی به نام باد و بارون با ۲ کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان همراه با متن آهنگ باد و بارون فرشاد غیاثی از رسانه موزیکیشو

فرشاد غیاثی – باد و بارون

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد امتیازها: 34

اولین نفری باشید که به این آهنگ (آلبوم) امتیاز می‌دهید

دانلود با کیفیت عالی (۳۲۰) دانلود با کیفیت خوب (۱۲۸) پخش آنلاین آهنگ و ویدیو متن آهنگ
پیش از دانلود می‌توانید ترانه را آنلاین گوش کنید

متن آهنگ فرشاد غیاثی – باد و بارون

هی باد و بارون به دوتامون اون عشقو برگردوندن من تکو تنها بی دست اون گیجمو سرگردان خوابشو میبینم هر شب از تو خوابم نمیره تا میخاد دستم بره سمتش میخنده و میره من میگم شاید یه بار دلش بسوزه بمونه درو میبنده میگه باید بره نمیتونه وای من دیگه طاقت ندارم این غمو بازز بیا وا کن دو تا دست بستمو ساز دیگه پا به پام تو شعرام نمیاد کاش من بفهمم غیره من کیو میخواد وای من دیگه طاقت ندارم این غمو بازز بیا وا کن دو تا دست بستمو ساز دیگه پا به پام تو شعرام نمیاد کاش من بفهمم غیره من کیو میخوام آرزومه تو چشام زل بزنی گوش بدی به حرفامممم من هنوزم مثل تو ندیدمو نمی بینم نمی خام خوابشو میبینم هر شب از تو خوابم نمیره تا میخاد دستم بره سمتش میخنده وو میره من میگم شاید یه بار دلش بسوزه بمونه درو میبنده میگه باید بره نمیتونه وای من دیگه طاقت ندارم این غمو بازز بیا وا کن دو تا دست بستمو ساز دیگه پا به پام تو شعرام نمیاد کاش من بفهمم غیره من کیو میخواد
توضیحات

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ شاد و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ شاد و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ شاد و اهنگ عاشقانه میباشد.

این آهنگ در سبک (ژانر) اهنگ پاپ خوانده شده است.
موضوع آهنگ نیز اهنگ شاد و اهنگ عاشقانه میباشد.
بالاخره پس از مدت‌ها انتظار فرشاد غیاثی خواننده دوست داشتنی موسیقی کشورمان اهنگ شنیدنی و جذاب باد و بارون را روانه بازار موسیقی کرد تا دوباره نامش در دنیای موسیقی هیت شود. قطعه فوق العاده باد و بارون در همین مدت کم انتشار توانسته میزان بالایی دانلود را سهم خود کند و هواداران و مخاطبین موسیقی را خوشحال سازد. فرشاد غیاثی در انتشار این آهنگ سعی کرده دقت و وسواس بیشتری خرج کند تا بتواند ترانه ای در خور بازار موسیقی منتشر کند و بتواند جایی در لیست 10 تای برتر موسیقی ماه داشته باشد. باد و بارون فرشاد غیاثیاز آن ترانه ‌های با احساس است که میتوان با تمام وجود آن را حس کرد و با آن خاطره‌های خوب ساخت و حتی از تکرار چندباره آن لذت برد. فرشاد غیاثی نیز در باد و بارون تمام تلاشش کرده تا احساسات خود را بروز دهد و مخاطبین آن را همه جوره لمس کنند و از گوش دادن به آن لذت ببرند. ترانه باد و بارون حاصل همکاری یک تیم فکری خوب است که با این میزان استقبال مردم، باید منتظر باشیم تا آن را در میکس های مختلف و استوری‌های اینستاگرام ببینیم و بشنویم. به امید موفقیت این خواننده دوست داشتنی. امیدواریم از شنیدن این اهنگ زیبا و جذاب لذت ببرید.

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار فرشاد غیاثی خواننده دوست داشتنی موسیقی کشورمان قطعه شنیدنی و جذاب باد و بارون را روانه بازار موسیقی کرد تا دوباره نامش در دنیای موسیقی هیت شود. اهنگ فوق العاده باد و بارون در همین مدت کم انتشار توانسته میزان بالایی دانلود را سهم خود کند و هواداران و مخاطبین موسیقی را خوشحال سازد. فرشاد غیاثی در انتشار این قطعه سعی کرده دقت و وسواس بیشتری خرج کند تا بتواند قطعه ای در خور بازار موسیقی منتشر کند و بتواند جایی در لیست 10 تای برتر موسیقی ماه داشته باشد. باد و بارون فرشاد غیاثیاز آن ترانه ‌های با احساس است که میتوان با تمام وجود آن را حس کرد و با آن خاطره‌های خوب ساخت و حتی از تکرار چندباره آن لذت برد. فرشاد غیاثی نیز در باد و بارون تمام تلاشش کرده تا احساسات خود را بروز دهد و مخاطبین آن را همه جوره لمس کنند و از گوش دادن به آن لذت ببرند. قطعه باد و بارون حاصل همکاری یک تیم فکری خوب است که با این میزان استقبال مردم، باید منتظر باشیم تا آن را در میکس های مختلف و استوری‌های اینستاگرام ببینیم و بشنویم. به امید موفقیت این خواننده دوست داشتنی. امیدواریم از شنیدن این ترانه زیبا و جذاب لذت ببرید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام فرشاد غیاثی را نشنیده باشد یا ترانه ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده باد و بارون به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، باد و بارون فرشاد غیاثی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران فرشاد غیاثی نیز با خوشحالی از انتشار آهنگ باد و بارون حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. باد و بارون فرشاد غیاثی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی فرشاد غیاثی با انتشار قطعه جذاب باد و بارون از مخاطبینش خواست تا با این قطعه زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار آهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. فرشاد غیاثی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با قطعه باد و بارون رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از موزیک باد و بارون فرشاد غیاثی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

کمتر کسی پیدا میشود که در دنیای موسیقی نام فرشاد غیاثی را نشنیده باشد یا قطعه ‌های زیبای او را گوش نداده باشد. اینبار نیز این خواننده کاردرست دنیای موسیقی، با ترانه فوق العاده باد و بارون به بازار موسیقی ورود دوباره‌ای داشته باشد. پس از کارهای خاطره انگیز قدیمی، باد و بارون فرشاد غیاثی قرار است مسیر موفقیت را برای او هموار کند و به پیشرفت او در این مسیر کمک کند. مخاطبین و هواداران فرشاد غیاثی نیز با خوشحالی از انتشار موزیک باد و بارون حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند. باد و بارون فرشاد غیاثی تجلی احساس و تلاش این خواننده برای حضور پر رنگ در دنیای موسیقی است که با توجه به تعداد دانلود بالای آن و استفاده در محافل و مهمانی‌های مختلف میتوان موفقیت آن را فهمید. از طرفی فرشاد غیاثی با انتشار قطعه جذاب باد و بارون از مخاطبینش خواست تا با این اهنگ زیبا استوریها و پست ‌های خود را برای او بفرستند. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ها سعی میکنند تا با انتشار آهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. فرشاد غیاثی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با آهنگ باد و بارون رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند. امیدواریم از موزیک باد و بارون فرشاد غیاثی لذت ببرید و در شرایط مختلف آن را پخش کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید
نام انتخابی شما:
ایمیل خود را بنویسید:
نظر شما در مورد این مطلب: